Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ztracené květiny Alice Hartové

Anotace

Příběh lásky, ztráty, zrady a očistné síly, který se odehrává v mytické krajině střední Austrálie. 
Devítiletá Alice žije v izolovaném domě u moře a matčiny čarokrásné květiny a jejich skryté poselství ji chrání před temnými náladami otce. Když však Alicin život navždy poznamená rodinná tragédie, bere si dívku pod svá křídla babička, o které neměla do té doby ani tušení. Na babiččině květinové farmě má každá rostlina svůj význam a pro Alicino ztracené a zlomené srdce se květomluva stává způsobem, jak vyjádřit slovy nevyjádřitelné. Jak Alice dospívá, odkrývá postupně rodinná tajemství, odhaluje velkou zradu a poznává pravý charakter muže, kterého miluje. Pochopí, že jsou příběhy, které nelze sdělit ani pomocí květin. Pokud chce opravdu získat svobodu, po které touží, musí najít odvahu čelit tomu nejsilnějšímu příběhu, který zná. Svému vlastnímu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Holly Ringlandová vyrůstala a běhala bosá v matčině tropické zahradě na východním pobřeží Austrálie. Její zájem o kulturu a příběhy pramení z dvouleté cesty karavanem po Severní Americe, kterou s rodinou absolvovala jako devítiletá. Když jí bylo něco přes dvacet, pracovala čtyři roky v odlehlé komunitě domorodých obyvatel ve středoaustralské poušti. Roku 2009 se odstěhovala do Anglie, kde vystudovala na univerzitě v Manchesteru obor tvůrčí psaní. Vede kurzy tvůrčího psaní na univerzitě v Lancasteru a v ženských věznicích. V současnosti žije střídavě ve Velké Británii a v Austrálii. Ztracené květiny Alice Hartové je její první román.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075655684
Autor
Holly Ringlandová
Kód zboží
185472
Počet stránek
392
Rozměry
29 x 150 x 216
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč