Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Poselství tarotových karet

Cena 29
Není dostupné
Anotace

Kimin otec dostane od anonymního pisatele několik tajemných zásilek tarotových karet. Když se o tom doma zmíní, dcera okamžitě zbystří pozornost. To jasně vypadá na nový, napínavý případ. Kim, Franzi a Marie rozluští poselství tarotových karet - a pustí se do dalšího nebezpečného dobrodružství… Tři kamarádky musí navíc vedle napínavé detektivní práce přestat i dobrodružství zvané přátelství. Není totiž zrovna jednoduché sladit tři různé názory. Ale detektivní klub Tři holky na stopu se postaví k teto výzvu odvážně a chytře a jako vždy se z nich stane neporazitelný tým!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Henriette Wichová (*1970) je německá spisovatelka literatury pro děti a mládež. Narodila se v Landshutu. Studovala německý jazyk a filozofii na universitě v Regensburgu. Po ukončení studia pracovala v různých knižních nakladatelstvích. Od roku 2000 sama píše příběhy a knihy pro mládež.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072228416
Autor
Henriette Wich
Kód zboží
169890
Počet stránek
128
Rozměry
14 x 124 x 195
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2012

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY