Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Babiččiny pohádky na dobrou noc

Anotace

Pohádky a příběhy ze současného světa, ve kterém se dějí obyčejné ale i velmi zázračné věci. Děti poznají skřítka Dobromyslíka, který dokáže splnit každé přání malé Evičce, kočku Belindu – celosvětově známou tanečnici, novomanžele Zlatohlávkovy, kterým život zkomplikovala bujně rostoucí masožravá kytka, psíka se zázračnou pamětí a další zvířátka a postavičky. Bohatě ilustrovaná knížka obsahuje nejen patnáct originálních pohádek, ale také zábavné úkoly a společenskou hru.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Helena Rašínová vystudovala na Filozofické a pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně obor český jazyk a tělesná výchova. Směr jejího života ovlivnilo to, že jí rodiče už ve třech letech přihlásili do Sokola. Láska k pohybu, cvičení, sportu a turistice jí provázela po celý soukromý i profesní život. Mnoho let pracovala jako odborná asistentka tělesné výchovy na Právnické fakultě v Brně. Společně se svým manželem vychovala tři děti. Po odchodu do penze trávila spoustu času na chalupě v Orlických horách, často se svými vnoučaty. A právě pro ně začala vymýšlet pohádky. Mezi její další koníčky patřily četba a vědomostní kvízy. Byl také nadšeno sběratelkou hrníčků. Poslední pohádku v této knížce napsala sama o sobě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788090717558
Autor
Helena Rašínová , Ivana Nováková
Kód zboží
182661
Počet stránek
64
Rozměry
10 x 215 x 303
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč