Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jedna musí z kola ven

Anotace

Osud hlavní hrdinky Elišky se podobá osudu mnoha současných žen. Je rozvedená a žije sama s dcerou, kvůli které nenavazuje dlouho žádný nový vztah. Když ale dcera dospěje, objevuje se v životě Elišky šance na nový začátek s Adamem, mužem, kterého si zamiluje. Vzdává se své práce, opouští rodné město a stěhuje za ním. Vše vypadá, že jejich vztah dospěje až k svatbě – tehdy se ale nečekaně vrací Adamovi domů jeho dcera i s dítětem. Pro obě není pod jednou střechou místo. Která to bude?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Helena Kratochvílová (*1961) vystudovala gymnázium v Litoměřicích, kde prožila dětství a následně pokračovala ve studiu na Pedagogické fakultě v Ústí na Labem. Nyní žije již více než dvacet let v Českých Budějovicích, kde pracuje jako učitelka českého jazyka a dějepisu na základní škole. Má ráda hudbu a sport, zejména jezdectví. Její velkou láskou je hrad Rožmberk, kde ji můžete potkat jako průvodkyni. Je rozvedená, oporou jí je zejména rodina jejího syna, přátelé a žáci. Právě na jejich popud začala psát.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788090730618
Autor
Helena Kratochvílová
Kód zboží
186007
Počet stránek
176
Rozměry
15 x 130 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Pointa Publishing s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let