Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tak už spi

Anotace

Nový román od oceňované britské autorky je nejoriginálnějším (byť poněkud kontroverzním) literárním ztvárněním mateřství v současné anglicky psané literatuře.
Rachel Masseyová, vypravěčka románu, se má brzy stát matkou – a ta představa ji naplňuje štěstím i hrůzou zároveň, palčivě si totiž uvědomuje, že se její život od základů změní… Ještě však netuší, jak hluboká ona změna vlastně bude: brzy po narození dítěte se jí pod tlakem spánkové deprivace začnou rozmazávat hranice reality, a veškeré dřívější sny a tužby se změní v jediné přání – pořádně se vyspat. Jak daleko však ve snaze uspat svoje novorozené dítě Rachel zajde? Román Tak už spi nabízí brutálně upřímnou a místy nesmírně bolestnou zpověď čerstvé matky, kombinující syrové emoce a břitký intelekt.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Helen Walshová (1976, Warrington, Velká Británie) opustila v šestnácti letech školu a odjela žít do Španělska, kde napsala své první povídky o postavách, které potkala v noční Barceloně. Po návratu do Británie absolvovala univerzitu v Liverpoolu, kde získala stipendium na základě svých esejí o pornografii a queer teorii. Její první vydaná kniha, Brass, pojednávala o ženě závislé na sexu. Celkem má na kontě čtyři úspěšné knihy, včetně bestselleru The Lemon Grove. Všechna její díla se nějakým způsobem dotýkají složitosti a rozporů ženské sexuality.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025709443
Autor
Helen Walshová
Kód zboží
168628
Počet stránek
224
Rozměry
27 x 153 x 217
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2013
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let