Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Rovnice lásky

Anotace

Stella Langová má mimořádnou schopnost. Dokáže předvídat chování zákazníků pomocí složitých algoritmů. Díky tomu vydělá víc peněz, než vůbec zvládne utratit. Pokud ale jde o randění, její schopnosti výrazně zaostávají za průměrem běžné třicátnice. Všechno jí ztěžuje fakt, že má Aspergerův syndrom a při francouzských polibcích se cítí velmi nepříjemně. Později ale usoudí, že potřebuje získat cvik, ideálně s profesionálem, a tak si najme společníka Michaela. Vietnamsko-Švédský fešák vypadá, jako by ho vystřihli z dojímavých filmových scén, ovládá východní bojové umění, a kdyby nabídku odmítl, mnoho by ztratil. Když za ním přijde Stella s rozvrhem lekcí, slíbí jí, že spolu odškrtnou všechna políčka – od předehry až po polohy za hranicí misionářské. Podaří se Stelle vymyslet rovnici lásky?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Helen Hoangová je americká autorka romantických příběhů. Narodila se do smíšeného vietnamsko-amerického manželství. Na vysoké škole vystudovala obor podnikání a pracovala ve finančním sektoru. Patří ke stydlivým lidem, kteří většinou mlčí, a když promluví, dokážou vyslovit opravdu hrozné věci. Od dětství se potýkala se sociální fóbií.  V roce 2016 jí diagnostikovali poruchu autistického spektra, která se nazývá Aspergerův syndrom. První romantický příběh přečetla už v osmé třídě a od té doby je na nich závislá. Momentálně žije v kalifornském San Diegu s manželem, dvěma dětmi a rybičkou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075462244
Autor
Helen Hoangová
Kód zboží
178510
Počet stránek
320
Rozměry
216 x 147 x 30
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč