Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Neviděla jsem tě přicházet

Anotace

Někteří lidé hledají lásku, někteří do ní rovnou nabourají... Krásný příběh o odvaze riskovat a žít život naplno. Moderní love story – praštěná, vtipná a plná překvapení.
Zara procestovala svět a nikde se necítí doma. Jim nikdy neopustil Liverpool a má pocit, že v životě nic nezažil. Jejich životy se střetnou, když se Jim raduje z nečekané výhry a vidiny lepšího života, zatímco Zara přes slzy takřka nevidí... a během okamžiku jeho sen rozmetá na kusy. A tak začíná den, který jim oběma změní život.
Zara Khoury věří na lásku. A to tolik, že vyrazí – se všemi svými věcmi (včetně nepostradatelného mopu) – na cestu z Dubaje do Liverpoolu, aby byla s mužem, kterého sotva zná. Je to riskantní, ale ona si je jistá, že spojit svůj život s Nickem ve městě, kde nikoho jiného nezná, je přesně to, co potřebuje. Stěhování je pro ni snadné – celý život se přesouvala z místa na místo, takže vlastně ani neví jakou zemi opravdu nazývá domovem. Ví jen, že vila v Dubaji, kde žije se svým otcem, nevlastní matkou a bratrem to opravdu není. Jim Glover je zaseklý na místě. Od doby, co mu zemřel otec, odložil stranou své sny a zůstává v rodném Liverpoolu, aby se staral o matku. Pracuje na místě bez perspektivy jako výběrčí mýta a vypadá to, jako by pro něj veškeré dobrodružství skončilo. Dokud mu nezazvoní telefon a on se nedozví, že se mu možná právě změnil život – v soutěži v rádiu vyhrál zbrusu nové BMW. Jim má náhle pocit, že získal nový směr. Může prodat auto a vzít matku na Floridu za svou sestrou a jejími dětmi. Může konečně seknout s prací a najít si takovou, která by ho opravdu bavila. Zara a Jim by se, z hlediska pravděpodobnosti, nikdy neměli setkat, ale štěstěna tomu chce jinak, a když se jejich osudy střetnou, začíná cesta, která jim změní život.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hayley Doyleová se narodila v Liverpoolu a vystudovala herectví v Liverpoolském institutu múzických umění. Hrála ve West Endu v muzikálu Mamma Mia a během této doby napsala svůj první román Lazy Days and Lullaybies. Na Brunelově univerzitě následně vystudovala kreativní psaní. Její román The Day She Met Shirley Temple získal Curtis Brown Award 2010. Haley momentálně žije v Dubaji, kde vede divadlo pro děti a kurz tvůrčího psaní. Často je také sylšet na rádiu Dubai Eye.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076250840
Autor
Hayley Doyleová
Kód zboží
182896
Počet stránek
384
Rozměry
33 x 125 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč