Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Návrat draků: Na stopě posledním žijícím dinosaurům

Anotace

Světoznámý autor Hartwig Hausdorf, který se hlásí k proslulému Erichu von Dänikenovi jako k velkému vzoru a příteli, ve své knize tvrdí, že pravěký svět nezanikl. Podle jeho názoru na Zemi dosud žijí tvorové, kteří ji obývali před dvěma sty až šedesáti miliony lety, v období geologických útvarů jura a křída. Zavádí čtenáře do odlehlých, téměř nepřístupných koutů naší planety, v nichž mohli pravěcí živočichové přežít.
Protože autor více než postulátům oficiální vědy dává přednost praktickým pozorováním a očitý svědectvím, zavádí čtenáře do odlehlých, téměř nepřístupných koutů naší planety, které tvoří takzvané ekologické niky, v nichž mohli pravěcí živočichové přežít. A tak jedno svědectví stíhá druhé.
Hausdorfovo líčení kontaktů člověka s prehistorickými zvířaty je zároveň polemikou s vědeckým establishmentem, jehož představitelé většinou nejsou ochotni rozšířit stávající, příliš úzce nazíraný obraz světa…

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hartwig Hausdorf (*1955) je německý spisovatel, cestovatel a záhadolog. Vystudoval Mnichovskou univerzitu se specializací na cestovní ruch. Po praxi v cestovní kancelář se zaměřením na východní Asii a Čínu vedl až do roku 1999 cestovní kancelář a organizované skupinové zájezdy. Od roku 2002 pracuje na volné noze jako spisovatel a badatel.
V současnosti patří mezi nejznámější záhadology který se vydává do míst, kde se děje nebo nalézá něco neobvyklého – záhadného. Vlastní zážitky a poznatky popisuje ve svých knihách. Jeho názory jsou v mnoha případech až rebelské a vizionářské. Věří, že v budoucnu přijde okamžik, kdy neznámé jevy nebudou vědci škatulkovat jako paranormální fenomén a zavrhovat je okamžitě jako nesmysl, ale začnou se jimi zabývat. Až teprve tehdy přijde skutečný pokrok..


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075496577
Autor
Hartwig Hausdorf
Kód zboží
183941
Počet stránek
192
Rozměry
14 x 142 x 218
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Pragma
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč