Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anatomie vojáka

Anotace

Výprodej 2023! Původní cena 69 Kč. Sleva - 43 %. 

Dojemná. Upřímná. Brutální. Jdoucí až na dřeň. Anatomie vojákova těla i duše. Skvělý román, který odkrývá skryté síly, jež působí na tělesnou i duševní schránku bojovníků i civilistů. Díky autorově nekonvenčnímu stylu vyprávění detailně poznáte násilí a nebezpečí, jež přináší válka.
Vítejte ve světě, kde neživé věci vyprávějí příběhy živých bytostí. Celý vesmír příběhů a událostí velké války kdesi ve vzdálené zemi na Blízkém východě. Ať už je to útočná puška, bezpilotní letoun, improvizované výbušné zařízení, ručně tkaný koberec, obyčejné jízdní kolo či chirurgická kotoučová pila – nevěřili byste, kolik vám toho mohou sdělit. Tak se začtěte do jejich vyprávění, které vám přiblíží osudy vojáka BA5799, chlapců Latifa a Fariduna, stařešiny Kushana Hhana a mnohých dalších. Buďte připraveni na nejhorší, protože věci nemají soucit a válka nenabízí slitování. Vždy je pouze pár vítězů, ale mnoho poražených. Přesto, přese všechno, je tato kniha hlavně o naději. Tu, kterou musíme všichni hledat. Kdekoli.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Harry Parker vyrůstal v hrabství Wiltshire na jihozápadě Anglie. Vystudoval londýnskou University College a ve třiadvaceti letech se stal příslušníkem britské armády. Během své služby absolvoval rovněž mise v Iráku a Afghánistánu. Nyní žije v Londýně, kde úspěšně dokončil postgraduální studium na umělecké škole. Kromě umění má rád sport, zejména plavbu na kajaku na moři.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026420880
Autor
Harry Parker
Kód zboží
182213
Počet stránek
304
Rozměry
29 x 155 x 212
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let