Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ukradený orloj

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Napínavý a vtipný příběh o pátrání po rožmberském orloji, který zmizel z výstavy vzácných hodin. Kam zmizel rožmberský orloj? Petr je šikovný automechanik, který umí opravit úplně všechno. Má však jednu velkou chybu – nebere na vědomí, že rozbité věci většinou někomu patří. Jeho devítiletý bratr Jozífek, který se pak snaží vše vysvětlit a urovnat. Ale tentokrát Petrovi hrozí opravdové nebezpečí, tři zlosynové jsou mu na stopě!

.........................................................................................................................................................................................................................................................

Hana Doskočilová (1936-2019) byla česká spisovatelka knih pro děti. Maturovala ve Znojmě, poté pracovala v Jihlavě a Praze jako úřednice. Od roku 1961 byla zaměstnána v tehdejším Státním nakladatelství dětské knihy (SNDK), pozdějším Albatrosu, a postupně se začala prosazovat i jako autorka. Od roku 1972 byla spisovatelkou na volné noze. Psala do dětského časopisu Mateřídouška (prabába Douška). Její tvorba byla zaměřena na děti předškolního a mladšího školního věku (3 až 11 let). Příběhy mají kromě zábavné a napínavé složky často také nenásilně didaktický charakter. Byla mistrem literární zkratky.

Hana Doskočilová se také podílela na 14 animovaných filmech z cyklu příběhů Zdeňka Milera O krtkovi.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788000044194
Autor
Hana Doskočilová
Kód zboží
168385
Počet stránek
112
Rozměry
14 x 150 x 211
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let