Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zas a zas

Anotace

Je v dnešním nevypočitatelném a přetechnizovaném světě jedinec odsouzený k smrti? Román oceňovaného islandského autora o hledání smyslu života. 
V den teroristických útoků na newyorská Dvojčata dostane patnáctiletý Arnmundur svůj první mobilní telefon a vzápětí se vrhá do prvního vážného vztahu. Zhruba ve stejnou dobu se Stefán, bubeník slavné kapely, vybourá v autě a při nehodě zemře jeho výrazně mladší spolujezdkyně. O patnáct let později se cesty těchto dvou mužů protnou. Na povrch vyplouvá téměř zapomenutá minulost, ožívají stará tajemství, jitří se rány po zklamání a roste touha po pomstě.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halldór Armand (*1986 v Reykjavíku) je islandský spisovatel, fejetonista, autor čtyř románů. Ač vzdělání právník, bývá označován za hlas nové generace v islandské literatuře. Debutoval v roce 2013 románem Vince Vaughn í skýjunum (Vince Vaughn v oblacích), kde pojednává reagence tzv. obyčejných lidí na prožitých patnáct minut internetové slávy. Následoval román Drón (2014, Dron), hlavní postavou je tu mladá fotbalistka, jejíž tělo dokáže předvídat útoky dronů po celém světě. Do češtiny byl přeložen autorův třetí román Zas a zas (2020), v němž kombinuje téma 11. září, islandské bankovní krize a dospívání ve světě, který ovládá internet. Kritici i čtenáři oceňují Armandovu prudkou inteligenci, analytickou imaginaci a humorný nadhled.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075932426
Autor
Halldór Armand
Kód zboží
185394
Počet stránek
224
Rozměry
26 x 118 x 192
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Pavel Dobrovský - BETA s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč