Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Chovejte se jako Darth Vader

Anotace

Představujeme vám vašeho kouče… Darth Vader ví, jak čelit krizím a jít si za svým, a rád vám svou zkušenost předá. Tato kniha přináší celou životní filozofii Dartha Vadora, jíž se můžeme ve svém životě inspirovat i my. Najdete zde 30 lekcí pro šťastnější život, které jsou proloženy citáty, kvízy, hrami a úkoly, které vám pomohou Darthovu životní filozofii lépe vstřebat.
Darth Vader je často prezentován jako ztělesnění absolutního zla. Je výborný stratég, je tajemný, rád manipuluje ostatními a je nepřemožitelný. Darth Vader je nejcharismatičtější postavou celé ságy Star Wars a i přes své záporné stránky nepřestává fanoušky fascinovat. Snadno zastíní ostatní postavy filmu a jsou mu věnovány mnohé publikace či rozsáhlé rozbory jeho osobnosti. Už jako malý byl vášnivým zastáncem tradičních hodnot, miloval svoji matku a ctil důležitost rodiny, byl věrným společníkem, rytířem respektujícím své nadřízené a vždy ochoten pomoci. Díky této knize znovu objevíte Lukova otce, ba co víc, načerpáte od něj důležité životní lekce – jak se oblékat, jak se chovat v práci, jak získat sebedůvěru, jak se zdravě prosadit bez vnucování a mnoho dalšího.
Chovat se a myslet jako Darth Vader znamená věřit sám sobě, převzít zodpovědnost sám za sebe, osvobodit se a naučit se rozpoznávat mezi dobrem a zlem. Darth Vader může být vaším koučem a dostat z vás to nejlepší.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gwendal Fossois je francouzský novinář a spisovatel. Zaujal čtenáře knihou Hra o trůny – Mytologie (česky 2020), v níž neotřelým způsobem představuje, z čeho čerpal George R. R. Martin při vytváření nového slavného mytologického světa. Ve svých knihách zpracovává zábavnou a lehce místy lehce ironickou formou různé pohledy na oblíbené filmové ságy a zabývá se tím, jak lze některé myšlenky uplatnit i v reálném životě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075658456
Autor
Gwendal Fossois
Kód zboží
184726
Počet stránek
160
Rozměry
15 x 120 x 165
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2022
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč