Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Mějte paměť jako slon

Anotace

Tato kniha je skutečně inspirativní. Ačkoliv se zaobírá docela složitými věcmi – učením – bude se vám snadno číst. Je zábavná, vzrušující a přitom vám přinese spoustu nových a zajímavých informací. Jejímu autorovi se podařilo přiblížit techniky a metody, díky nimž je učení mnohem snadnější. Když je budete používat, nevypaří se vám nové informace z hlavy. Dr. Karsten představuje metody používané mistry světa v paměťových disciplínách, díky nimž opakovaně předvádí neskutečné výkony. Provede vás nejrůznějšími zákoutími lidské mysli a ukáže vám praktické tipy a triky, které budete moci využít v běžném životě, ať už v práci nebo ve škole.

V knize najdete spoustu testů a cvičení, pomocí nichž můžete sami aktivně cvičit vlastní mysl. Mladí i starší čtenáři se dozvědí mnoho důležitých informací o svých slabých a silných stránkách. Na základě pochopení možností, které vaše mysl nabízí, získáte základní bod, ze kterého se můžete odrazit až k neuvěřitelnému zlepšení.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gunther Karsten (*1961) je německý spisovatel a šampion v paměťových disciplínách. Vystudoval chemii a mikrobiologii. Zabývá se paměťovým coachingem a nabízí semináře zaměřené na mentální, učební a paměťový trénink. Sedmnáctkrát pokořil světový rekord v různých paměťových disciplínách a některé z těchto rekordů drží dodnes (viz. Guinnessova kniha rekordů). Od roku 1985 je členem Mensy.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020454164
Autor
Gunther Karsten
Kód zboží
171608
Počet stránek
152
Rozměry
15 x 140 x 210
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let