Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Žabí polibek

Anotace

Pohádkové fantasy na klasické téma, plné dobrodružství a kouzel, vyprávěné trochu jinak a s humorem.
Princezna Anya je nucena žít v jednom hradě s novým manželem své ďábelské nevlastní matky, stejně ďábelským nevlastním otcem vévodou Rikardem. Sužovaná politováníhodnou schopností zlomit kletby kouzleným polibkem. Když se její nevlastní otec rozhodne, že chce království jenom pro sebe, Anya musí utéct z domova. Za pomoci loajálního mluvícího psa, chlapce uvězněného v těle žabáka a několika neuvěřitelně zlomyslných čarodějů se Anya vydává na výpravu, která, pokud dopadne dobře, navždycky osvobodí její zemi – a naučí ji pár věcí o používání síly a o tom, že přátelé jsou to nejdůležitější na světě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Garth Nix je autorem bestsellerů ze žebříčku New York Times a populární série Staré království, moderní klasické fantasy literatury, jež zahrnuje romány Sabriel, Lireal, Abhorsenka a Clariel. Mimo jiné napsal také sérii Klíče od Království a dále knihy Shade’s Children, A Confusion of Princes, Newt’s Emerald a (se Seanem Williamsem) sérii Troubletwisters.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026908395
Autor
Garth Nix
Kód zboží
183042
Počet stránek
352
Rozměry
30 x 128 x 200
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let