Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

Zaplete se s bossem mafie, avšak sled událostí změní život nejenom jí, ale i jemu. Napínavý román, který vás doslova vtáhne do prostředí slovenského kriminálního podsvětí.
Veronika, studentka masmediální komunikace, žila od svého narození v dětském domově. Po sérii nešťastných událostí si najde nebezpečnou, ale dobře placenou práci.
Pod pseudonymem píše články o obávaném bossovi podsvětí. Informace o něm dostává z první ruky.
Po krátké době se chytne do jeho pasti, a chtíc-nechtíc s ním prožije noc plnou vášně. Překvapená svou reakcí na jeho tělesné útoky a pod hrozbou smrti se vzdává práce fotoreportérky.
Přece jen musí předejít odhalení své skutečné identity. Naneštěstí se po noci strávené s Petrem Vaculíkem stává objektem jeho sexuálních choutek, a navíc je donucená přijmout jeho ochranu.
Tím začíná koloběh událostí, které oběma změní život. Náhle zjišťují, že musí spolupracovat, což vyústí v rozhodnutí, které se vymyká jejich představám normálního života.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gabrielle Bernátová (*1991), slovenská spisovatelka se střízlivým pohledem na svět se necharakterizuje klasickými ženskými romány, i když svou tvorbu zasvětila právě ženskému publiku. Nevěnuje se přeslazené literatuře. Z jejích knih je cítit prvky drsných praktik podsvětí a problémy rodinných klanů. Čtenáři si přijdou na své i specifickým podáním milostných scének, které děj okoření svou živočišnou vášní. V románu Nevyzpytatelná mrcha a v jeho pokračování s názvem Nezastavitelná mrcha přibližuje lidem potřebu rodiny a její ochranu. Po jejích knihách sahají stále častěji i čtenáři, kteří si cení spisovatelčina daru podat zápletku tak, aby nenudila a měla dynamický spád.
Gabrielle Bernátova se rozhodně netituluje jako přeromantizovaný typ spisovatelky. V dílech používá vulgarismy, samozřejmě zabíjí a hlavně miluje. Dialogy jsou živé, občas chaotické, tak jako sám život, ale vždy trefné a zábavné.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020619075
Autor
Gabrielle Bernátová
Kód zboží
184916
Počet stránek
288
Rozměry
28 x 155 x 211
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2021
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let