Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Absolutní miláček

Anotace

Tabuizované téma incestu a domácího násilí, ale i víra v naději v kritiky oceňovaném americkém románu.
Čtrnáctiletá Turtle žije s otcem ve zchátralém domě na kalifornském pobřeží. Toulá se po lesích, leze po skalách, dokáže ujít i desítky kilometrů… Ale tenhle vnější prostor kontrastuje s uzavřeností jejího vnitřního světa: od matčiny smrti vyrůstá izolovaně v područí svého tyranského otce, který ji deptá jak psychicky, tak fyzicky. Ve škole se snaží splynout s ostatními a nedovolit nikomu, aby pronikl do jejího skrytého života. Jednoho dne se potká s Jacobem, který žije běžným způsobem a uvědomuje si, v jakých podivných vztazích funguje ona sama. Díky Jacobovi se setká se skutečným přátelstvím a láskou a začne uvažovat o útěku. Cesta ke svobodě je však mnohem složitější.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gabriel Talent (*1987) se narodil v Novém Mexiku a vyrůstal blízko zátoky Mendocino. Nyní žije v Salt Lake City. Kritikou oceňovaný Absolutní miláček je jeho románovým debutem, který vyšel již e třiceti zemích.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020718785
Autor
Gabriel Tallent
Kód zboží
183901
Počet stránek
448
Rozměry
27 x 132 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Odeon
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let