Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Bojovník

Anotace

Největší bitva může být s vlastní minulostí... Působivý příběh malého afrického chlapce, kterého hrůzné okolnosti přinutily stát se vojákem.
Když bylo Isovi deset let, jeho dětství se v jediném dni navždy změnilo. Do rodného města Bukavu vtrhla jednotka vzbouřenců, v ulicích zuřily požáry a Isa se stal svědkem toho, jak rebelové brutálně pozabíjeli zbytek jeho rodiny. Rachot střelby a křik mu od toho dne zní stále v hlavě, cítí ostrý pach krve. Když ho vypátrají dětští vojáci, postaví ho před jasnou volbu – smrt, nebo zbraň?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Future D. Fidel je africký scenárista a spisovatel žijící v Austrálii. Jako dítě utekl roku 1996 z Konga do Tanzanie, kde strávil osm let v utečeneckém táboře. Usilovně pátral po ostatních členech rodiny a o šest let později se mu podařilo znovu se setkat se sestrou. Později emigroval do Austrálie, kde se prosadil jako herec, později jako divadelní scenárista. V roce 2016 byla jeho hra Bojovní nominována na nejlepší novodobé dílo. Jeho prvotina, kterou vydalo nakladatelství Hachette Australia nese stejný název.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076330825
Autor
Future D. Fidel
Kód zboží
181893
Počet stránek
190
Rozměry
19 x 135 x 207
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč