Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jeníček a Mařenka

Anotace

Na okraji velkého temného lesa žil dřevorubec. byl velmi chudý a jen stěží uživil svou rodinu. Pro svoji ženu a dvě dětí, Jeníčka a Mařenku, mohl sotva koupit něco víc než pouhý chléb. Jednou večer mu žena řekla: "Můj  muži, takhle to dál nejde. Zítra ráno, až se rozední, odejdeš s dětmi do lesa. Budou si hrát a ty je tam opustíš."

Takhle začíná světoznámá pohádka bratří Grimmů. Pro děti i dospělé ji převyprávěla a osobitým způsobem ilustrovala italská výtvarnice Francesca Cosanti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Francesca Cosanti se narodila roku 1983 v Martina Franca, městě v provincii Taranto na jihu Itálie. Studovala ilustraci a animační média na Evropském institutu designu v Římě. Absolvovala kurz ilustrace Officina b5 na římské akademii a různé intenzivní kurzy s mezinárodně uznávanými ilustrátory. Od roku 2005 pracuje jako ilustrátorka pro různá nakladatelství a reklamní agentury a současně vyučuje na několika školách ilustraci, techniky kresby, grafický design a multimediální software.
V roce 2007 byla oceněna za logo předsednictví rady ministrů - oddělení pro komunitní záležitosti.
V posledních letech ilustrovala pro White Star Kids také tituly Červená Karkulka, Alenka v říši divů a Sněhurka.
Ve volném čase se věnuje svým zálibám: cestování, vaření, plavání, knihám, fotografování a dlouhým procházkám.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020617408
Autor
Francesca Cosanti
Kód zboží
178325
Počet stránek
40
Rozměry
315 x 224 x 10
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let