Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Sběratel

Anotace

Psychopat děsivější než Hannibal Lecter. Volné pokračování napínavého thrilleru Chrastění kostí.
Jakey přežil a s rodinou se přestěhoval se do nového města. Zachránil se téměř zázrakem, jeho rodiče však vědí, že Sběratel kostí tam venku stále někde je, že ho pozoruje a čeká…
Clara, holčička, kterou si nechal, v sobě dál živí naději, že někdo přijde a zachrání ji. Naopak její matce se rozpadl život a začíná svou naději ztrácet.
Sběratel kostí našel nového učedníka, jenž má převzít jeho rodinné dědictví. Nemůže však zapomenout na toho chlapce, který mu proklouzl, ani na policejní vyšetřovatelku, rozbila jeho sny na prach.
Když Sběratel unikl, seržantce Ettě Fitzroyové se všechno zhroutilo. Clara je stále nezvěstná, navíc se rozjíždí nová vlna podobně záhadných vražd. Dokáže toho muže z temnot najít znovu?
Sběratel se vrátil. A tentokrát nemá co ztratit.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fiona Cummins je cenami ověnčená bývalá redaktorka Daily Mirror a také absolventka kurzu "Napište román" Faberovy akademie. Se svou rodinou žije v Essexu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026910107
Autor
Fiona Cummins
Kód zboží
183048
Počet stránek
382
Rozměry
32 x 135 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let