Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou

Anotace

Máte dojem, že se obětujete pro druhé? Máte pocit, že vás druzí využívají a nechovají se k vám hezky? Jste na pokraji vyhoření, ale netroufáte si říkat ne?
Je načase naučit se mít rád sami sebe! 
Filozof a spisovatel Fabrice Midal nabízí zcela nový pohled na báji o Narcisovi. Mýtický hrdina zde není sobecký muž zahleděný do sebe, ale člověk, který má poprvé možnost poznat svou pravou tvář, přijmout ji a mít ji rád. A to je podle Midala správný postoj, z něhož plyne zdravá sebedůvěra a láskyplný vztah k sobě a druhým. 
Prostřednictvím objevných závěrů a bezpočtu příkladů z literatury, mytologie a kultury Midal zábavným způsobem dokládá, že být narcistou je jedinou cestou, jak člověk může dobře žít a opravdu milovat – sebe i druhé.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fabrice Midal (*1967), francouzský učitel meditace a spisovatel, získal doktorát z filozofie na pařížské Sorboně. Je myslitelem antického střihu, pro něhož filozofie znamená především hledání konkrétní cesty, jak lépe vést každodenní život. Meditace je podle něj způsob, jak naplno prožít každý den v míru a harmonii se sebou samým, v souladu těla a mysli.
V roce 2006 založil Západní školu meditace, otevřenou pro každého, kdo se chce naučit být plně přítomný v každém okamžiku a nepromeškat svůj drahocenný čas. Škola organizuje přednášky, semináře a praktická cvičení v pěti pobočkách ve frankofonních zemích. O moderní meditaci pro současnost přednáší Midal na konferencích po celém světě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073595838
Autor
Fabrice Midal
Kód zboží
184571
Počet stránek
144
Rozměry
17 x 152 x 214
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Metafora
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč