Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Běsnící světlo

Anotace

DO KRAJNOSTI VYČERPANÁ - Lucille dovedou potrápit hluboké duševní zmatky, až neví kudy kam. Její rodiče selhali a ona se ze dne na den ocitla bez pomoci sama s malou sestrou. Musí čelit zraňujícím aspektům lidské existence, zvlášť když si dala slovo, že malou Wren udrží ve své péči. Není to nejlepší doba pro osudovou lásku a ještě k tomu má Digby svoji dívku, Lucille ale ví s naprostou jistotou, že jestli nic nepodnikne, ztratí kus svojí duše a bude navždycky litovat.
NACHÁZÍ SVOJE SILNÉ STRÁNKY - V bitvě o znovunabytí vnitřní vyrovnanosti selhává znovu a znovu. Je absolutně vyčerpaná a víc už nemůže unést… pak si ale uvědomí, že kupodivu právě komplikovaná láska plná rozporů jí pomáhá, aby ve svém nitru odkryla nové dimenze a objevila svoje silné stránky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Estelle Laureová - americká spisovatelka - věří v lásku a v magické síly. Podle jejího přesvědčení se v životě neobejdeme bez toho, abychom uměli čelit tvrdé pravdě. Má bakalářský titul z divadelní fakulty na Státní univerzitě v Novém Mexiku a magisterský titul z tvůrčího psaní pro děti a mládež z Vermontské školy umění. Myslí si, že každý by měl aspoň jednou za život zkusit dělat číšníka nebo pracovat v restaurační kuchyni. Se svými dětmi žije v Taosu v Novém Mexiku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073354305
Autor
Estelle Laureová
Kód zboží
170153
Počet stránek
280
Rozměry
207 x 140 x 28
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let