Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Výbušná archeologie

Anotace

Erich von Däniken a světoznámí archeologičtí experti pokládají tucty znepokojivých otázek a s velkou přesvědčivostí na ně odpovídají:

Záhadné podzemní stavby starověkých Egypťanů - to že jsou díla faraonů? Jak by mohli starověcí stavitelé dopravit obrovské balvany do podzem- ních zařízení, jejichž vchody by tyto kamenné giganty neprošly? Jaký signál přijala z kosmu NASA dne 28. června 2002 při pátrání po mimozemských civilizacích a proč nebyl dosud rozšifrován? V létě 1984 objevili američtí vědci v Antarktidě kameny, které obsahovaly bakterie pocházející z Marsu. Jak se dostaly na Zemi? Dokázali šamani v extatickém rozpoložení snížit váhu žulových bloků, když takzvaně transcendentovali s energetickou podstatou kamenů? Jak je možné, že v jeskyních pod kdysi úrodnou a vodou oplývající Saharou byl nalezen nákres Mléčné dráhy v takové pozici, která byla z pozemské perspektivy viditelná jen před 25 900 lety? Není zváštní, že v Ekvádoru byl před 3500 lety vystavěn kamenný val přesně kopírující linii rovníku? Za jakým účelem postalili Mayové známé přistávací plochy pro helikoptéry, jež klasická archeologie ještě v roce 1990 považovala za taneční pódia? ...atd.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Erich Anton Paul von Däniken (*1935) je kontroverzní švýcarský spisovatel a záhadolog, který je známý především svými knihami, v nichž píše o údajných zásazích mimozemšťanů do lidské historie. Jeho knihy byly přeloženy do dvaceti jazyků, bylo prodáno více než 60 miliónů výtisků a jeho televizní dokumentární show byla vysílána po celém světě. Däniken je spoluzakladatelem a členem společnosti A.A.S.R.A. (Archaeology, Astronautics SETI Research Association), která sdružuje zájemce o výzkum mimozemských civilizací a dávné historie lidstva. Erich von Däniken se narodil v Švýcarském Zofingenu. Učil se hoteliérem, ale později se začal zajímat o bibli, kterou ve škole překládal do němčiny. Zjistil, že některé pasáže v bibli připomínají věci, které jsou po překladu a dání do souvislostí známé i modernímu člověku. Začal cestovat. Při svých cestách navštívil mnoho záhadných míst, kde byly nalezené stopy "Bohů". Prozkoumal tajemnou říši Mayů, procestoval celé Mexiko. Jako první nafilmoval na kamenné desce "Boha, který ovládá létající stroj", zkoumal planinu Nazca, město Sodoma a Gomora, Indické létající stroje Vimána a mnoho dalších věcí. Nyní žije ve své vile v horách ve Švýcarském Beatenbergu a i ve svém úctyhodném věku pořádá přednášky.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074240072
Autor
Erich von Däniken
Kód zboží
173620
Počet stránek
360
Rozměry
203 x 144 x 23
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY