Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vesmírné obzory

Cena 69
Není dostupné
Anotace

Důkazy, že obyvatelé vzdálených planet navštívili Zemi a ovlivnili vývoj lidstva, jsou s oblibou ignorovány. Vědci a novináři se k těmto důkazům povětšinou nevyjadřují, aby nepřisli o svou důvěryhodnost. Erich von Däniken oslovil významné vědce, kteří se nebáli překročit hranice vymezené oficiální vědou, a ti jeho hypotézy podpořili a někteří navíc svoje poznatky vtělili do této knihy. Patří mezi ně například astronom prof. sir Martin Rees, teoretický fyzik prof. Michio Kaku, fyzik dr. Paul Davies, astrofyzik dr. Stefan Thiesen, planetogeolog dr. Johannes Fiebag a mnozí další. Kdo sestrojil před dvěma tisíciletími komputer nalezený u Antikythéry?Jak posoudíme nález funkčního setrvačníku v 5000 let starém hrobě anebo detailní zprávu o pozorování UFO v roce 1846 v Brazílii? Čemu přičteme zobrazování létajících "domů" v italské Val Camonice? atd.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Erich Anton Paul von Däniken (*1935) je kontroverzní švýcarský spisovatel a záhadolog, který je známý především svými knihami, v nichž píše o údajných zásazích mimozemšťanů do lidské historie. Jeho knihy byly přeloženy do dvaceti jazyků, bylo prodáno více než 60 miliónů výtisků a jeho televizní dokumentární show byla vysílána po celém světě. Däniken je spoluzakladatelem a členem společnosti A.A.S.R.A. (Archaeology, Astronautics SETI Research Association), která sdružuje zájemce o výzkum mimozemských civilizací a dávné historie lidstva. Erich von Däniken se narodil v Švýcarském Zofingenu. Učil se hoteliérem, ale později se začal zajímat o bibli, kterou ve škole překládal do němčiny. Zjistil, že některé pasáže v bibli připomínají věci, které jsou po překladu a dání do souvislostí známé i modernímu člověku. Začal cestovat. Při svých cestách navštívil mnoho záhadných míst, kde byly nalezené stopy "Bohů". Prozkoumal tajemnou říši Mayů, procestoval celé Mexiko. Jako první nafilmoval na kamenné desce "Boha, který ovládá létající stroj", zkoumal planinu Nazca, město Sodoma a Gomora, Indické létající stroje Vimána a mnoho dalších věcí. Nyní žije ve své vile v horách ve Švýcarském Beatenbergu a i ve svém úctyhodném věku pořádá přednášky.

 Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074241123
Autor
Erich von Däniken
Kód zboží
174901
Počet stránek
320
Rozměry
202 x 142 x 22
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY