Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Skleněná past

Anotace

Napínavý příběh oscilující mezi historickým románem a ezoterickým thrillerem, který doslova vtáhne do skutečného závodu s časem v srdci renesanční Francie.
V roce 1503 jsou nalezeni tři mrtví alchymisté s podivnými písmeny vyrytými na čele. Anna Bretaňská je přesvědčená, že ve stínu královské koruny někdo zosnoval spiknutí, a vyšetřováním pověří mladou lékárnici Héloise Sanglarovou spolu s panovačným a drsným baronem de Comballec. Aby zhatili plány zplozené chorou myslí, musí rozluštit záhady a tajné kódy tajemného pergamenu.
Vitráž se smrtící mocí, okultní vědy, tajemná zmizení… na Héloise míří hrozby, ale ona je rozhodnutá nad královými protivníky zvítězit. Ale pro ženy je to těžká doba, a aby přežila, bude potřebovat pomoc všech svých spojenců, a možná dokonce i své lásky z mládí, rytíře Bayarda. Ledaže by rostoucí sympatie, jež pociťuje ke Comballecovi, její plány změnily …

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Éric Fouassier (*1963) je členem Národní lékárnické komory, Řádu lékárníků, má doktorát z práv a farmacie. Zabývá se dějinami farmacie, které vyučuje na univerzitě už více než dvacet let. Je autorem několika novel a románů (např. Morts thématiques, 2009; Le Traducteur, 2010; Bayard ou le crime d՚Amboise, 2012). Zatím poslední román Et puis le silence, který vyšel v říjnu 2017, publikoval pod jménem Yves Magne.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075652409
Autor
Éric Fouassier
Kód zboží
181444
Počet stránek
336
Rozměry
29 x 150 x 216
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let