Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Čtenářský klub slečny Lucie

Anotace

Někdy člověk musí utéct, aby našel sám sebe. 
Čtyřiadvacetiletá Lucie potřebuje začít znovu. Je nezadaná a právě skončila vysokou školu. Protože ráda čte, nechce se jí jít učit děti, ale najde si práci v knihovně. Chtěla by také psát příběhy, zatím ale pozoruje ostatní a snaží se pochopit jejich povahu a čerpá inspiraci. Tak vznikl její čtenářský klub. Nemá zatím mnoho členů, pro každého z nich je však setkání nad romány doslova svátkem. Díky mladé knihovnici, se z nich stanou opravdoví přátelé. Mezi nimi je i Callum. Mnoho toho nenamluví, druzí si dokonce myslí, že je nejspíš podivín, avšak Lucie brzy rozpozná jeho kladné stránky. Společně s ním začne postrkovat jednoho po druhém k vysněným cílům. A Lucie sama? Ta se rozhodne, že má být autorkou, a tak napíše román, jehož základ tvoří osudy členů čtenářského klubu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Emma Daviesová pracovala v designerské firmě. Když ji požádali, aby o sobě napsala něco vtipného na webovou stránku,  napsala toto: „Je mi třicet, jsem jedna z nejprodávanějších autorek v zemi, ale momentálně to maskuji výchovou svých třech dětí.“ Tím to začalo! Dnes je jí čtyřicet, tři děti má stále, je členkou Romantic Novelists' Association (Asociace autorů milostných románů) a s manželem, dětmi, tchýní a dvěma morčaty žije Shropshiru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075462039
Autor
Emma Daviesová
Kód zboží
178504
Počet stránek
302
Rozměry
216 x 147 x 29
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč