Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dotek touhy

Anotace

Bude touha po penězích silnější než láska? 
Molly Blakeová je mladá a ambiciózní dáma. Pochází z bohaté rodiny. Je zvyklá na pozornost, přepych a svobodu.
Její budoucnost se stává rázem nejasnou. Nečekaně jí zemře otec a zanechává za sebou poslední vůli. Molly získá své dědictví za podmínky, že se provdá za muže ze stejné společenské vrstvy. Molly je pobouřena a rozhodnutá vzepřít se pravidlům, ale jak se nakonec rozhodne?
Provdá se, nebo si vybere život bez peněz, které tak miluje? Budou nakonec peníze silnější než láska?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Emily D. Beňová (*1985) žije se svou rodinou v malebné vesničce na východě Slovenka. Je vdaná a má dvě krásné dcerky. Miluje sladkosti, přírodu a čtení knih. Ve svém volném čase se věnuje své rodině a psaní romantických ženských románů, ale také psaní romantické fantasy. Vystudovala SOU-obchodní v Košicích a psaní se věnuje již od svých 13 let. Začínala psaním básní, později tvorbou krátkých povídek. Když dovršila 19 let napsala svou první upírskou fantasy sérii Temní Andělé. V letech 2013-14 vydala fantasy tetralogii Dva kroky do pekla. V roce 2015 představila 1. část tetralogie V objetí gentlemana. V roce 2016 se zapojila do projektu spolu s dalšími 11 autorkami a spolu napsali tři sbírky povídek: V zajetí vášně, V zajetí strachu a V zajetí hříchu. Přispěla svou povídkou i do sbírky povídek Muži vs Ženy. V roce 2017 na její konto přibyla kniha Dotek touhy.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020617729
Autor
Emily D. Beňová
Kód zboží
185202
Počet stránek
272
Rozměry
28 x 155 x 212
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let