Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tíha lží

Anotace

Temnota nalezená v románu její matky není ničím ve srovnání s pravdou, deroucí se z jeho stránek. Snaha o skandální odhalení pravdy se velmi rychle promění ve vyšetřování několik desítek let staré vraždy. 
Na první pohled se může zdát, že Meg Ashleyová má všechno. Je mladá, krásná a život plný večírků jí financuje matka, zbožňovaná autorka hororového románu Kotě. Meg ale dobře ví, že nic není takové, jak se na první pohled zdá. V touze vymanit se z vlivu své matky přijme Meg nabídku k sepsání pamětí a odhalit tak lži, manipulace a osamělost, které provázely celé její dětství. Meg odjede na opuštěný ostrov Bonny Island, kde její matka kdysi psala kultovní Kotě. Snaha o skandální odhalení pravdy se ale velmi rychle promění ve vyšetřování několik desítek let staré vraždy, která se na ostrově odehrála a kdysi se stala předlohou pro napsání Kotěte.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Emily Carpenterová je bývalá herečka, producentka, asistentka a scénáristka televizních seriálů. Narodila se a vyrůstala v Atlantě. Po absolvování Auburn University se přestěhovala do New Yorku a dnes žije i se svou rodinou ve státě Georgia. Je autorkou bestselleru Prokletí horské dívky. O Emily a jejích knížkách se dozvíte více na jejích webových stránkách www.emilycarpenterauthor.com, na Facebooku nebo na Twitteru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075973795
Autor
Emily Carpenterová
Kód zboží
182094
Počet stránek
384
Rozměry
39 x 155 x 212
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč