Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jediná vzpomínka Flory Banksové

Anotace

Jsou vzpomínky, na které nechceš zapomenout? A co když nemáš na výběr?
Flora nemá krátkodobou paměť. Její mysl několikrát denně vymaže všechny zážitky, které nashromáždila, a vrací se do věku 10 let, kdy jí byl z mozku vyoperován nádor. Když však políbí Drakea, nezapomene! S přesvědčením, že jen on jí dokáže vrátit vzpomínky, se za ním vydá do malé vesnice na severu Norska. Za polárním kruhem ale nic není takové, jak se zdá, a Flora musí být víc než statečná, aby poznala sama sebe a dostala se do bezpečí.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Emily Barrová (*1971) - Začala pracovat jako novinářka v Londýně, ale vždy toužila po tiché místnosti, kde by mohla psát knihy. Na jeden rok si sbalila batoh a cestovala po Asii. Domů přijela s počátkem románu, který získal cenu WH Smith New Talent, a od té doby napsala víc jak jedenáct knih vydaných v Británii i po celém světě. Bydlí v Cornwallu s partnerem Craigem a dětmi, momentálně pracuje na svém druhém YA románu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075443946
Autor
Emily Barrová
Kód zboží
177114
Počet stránek
256
Rozměry
208 x 135 x 25
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let