Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dům na jezeře

Anotace

Pátrání v rodinné minulosti zavede mladou Američanku až do Paříže, a může přinést nečekané rozuzlení pro její současnost. Romance, inspirovaná skutečným příběhem. 
Mladá Američanka Anna žije klidným a spořádaným životem v San Francisku a o kořenech své rodiny nic netuší. Jednoho dne se však dozví šokující informaci: pochází z aristokratické rodiny, která za druhé světové války přišla o vše, a její dědeček musel na útěku zanechat v rodinném sídle jakýsi nesmírně cenný artefakt. Nyní si přeje jediné, aby milovaná vnučka ztracený poklad našla a přivezla mu ho. Jaká věc může být pro starého pána tak důležitá, a proč právě nyní? Jak to, že se o Annině původu nikdy ani slůvkem nezmínil? Anna se vydává do Německa a při hledání odpovědí se setká s Wilem, mužem, který jí pomáhá vyřešit dávnou záhadu a který ji neodolatelně přitahuje. Společně s ním zjistí, že tajemství její rodiny je úzce spjaté s opuštěným bytem v Paříži a že celá minulost je mnohem komplikovanější, než si uměla představit.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ella Careyová je autorkou mezinárodně úspěšných historických románů. Dům na jezeře je prvním z volné trilogie inspirované pařížským bytem Marthe De Florian, slavné francouzské kurtizány z přelomu století, která ho musela ve spěchu opustit a jenž zůstal nedotčený až do roku 2010. Ella se hrdě hlásí mezi frankofily a vždy ji nesmírně zajímala evropská historie, což dokládají i její diplomy z literatury 19. století, hudby a moderních dějin. Žije v Austrálii se svými dětmi a dvěma italskými chrtíky.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024936154
Autor
Ella Careyová
Kód zboží
183915
Počet stránek
256
Rozměry
24 x 132 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Ikar
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let