Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

V zemi stínů

Anotace

Výprodej 2023! Původní cena 69 Kč. Sleva - 30 %. 

Mladá Američanka Alexandra Boydová právě přicestovala do bulharské Sofie. Doufá, že v tomto elegantním balkánském velkoměstě překoná bolest ze ztráty milovaného bratra. Jednou z prvních věcí, které v Sofii udělá, je pomoc se sháněním taxíku pro starší manželský pár… a bohužel si omylem ponechá jedno jejich zavazadlo. Zavazadlo, v kterém se nachází popel Stoyana Lazarova, talentovaného hudebníka pronásledovaného osudem i tragickou bulharskou historií. Ve své snaze navrátit popel těm, kterým patří, se Alexandra noří hluboko do tajemství a historie lidí i celé země i za cenu ohrožení sebe samé. Některá tajemství totiž nechtějí být odhalena.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elizabeth Kostova (*1964) - narodila se jako Elizabeth Johnsonová v New London v Connecticutu. Má dvě mladší sestry a v dětství se hodně stěhovala, neboť jejich rodiče vyučovali na univerzitách ve státech New York, Indiana, Tennessee a Severní Karolína. Elizabeht studovala na Yale a pak na Michiganské univerzitě.
V roce 1990 se provdala za Gyorgiho Kostova. Získala několik literárních ocenění. Její první román Historička se ihned po vydání stal americkým bestsellerem. Čeští čtenáři ji znají i díky jejímu dalšímu hitu, románu Zloději labutí.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024937267
Autor
Elisabeth Kostova
Kód zboží
179775
Počet stránek
512
Rozměry
205 x 133 x 35
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč