Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hříšná Alžběta - Rodina D´Arsac

Cena 69
Není dostupné
Anotace

Romanticko-historický román z prostředí Francie konce 18. století.
Okouzlující Alžběta d´Arsac odmítá všechny nápadníky, protože si chce za každou cenu zachovat nezávislost a svobodu. Na maškarním plese se však náhle setkává s mužem, který zcela omámí všechny její smysly. Američan Henry Wolton rozhodně není k jejím půvabům lhostejný, a když oba podlehnou vášni, rozhodne se jako čestný muž požádat o dívčinu ruku. Přestože není urozený, Alžbětin otec k překvapení všech se sňatkem souhlasí. Dokáží ty dvě rozdílné bytosti vytvořit harmonický pár?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Francouzská spisovatelka Éléonore Fernaye se narodila v Paříži v roce 1983. Vždy snila o tom být princeznou. Sbírá proto krásné šaty a neobvyklé boty všemožných tvarů. Četba knihy Lady Oscar změnila její život natolik, že oddálila dlouholetou touhu naučit se japonsky a rozhodla se psát vlastní příběhy lásky, kde dovedně kombinuje svou vášeň pro historii, romantiku a také erotično.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072438488
Autor
Éléonore Fernaye
Kód zboží
179757
Počet stránek
208
Rozměry
210 x 150 x 22
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY