Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tajná historie Moskvy

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Každé město má svá tajná místa. Moskva v bouřlivých devadesátých letech 20. století není výjimkou; její občané hledají bezpečí ve světě pod ulicemi – v temném obrovském světě magie, plačících stromů a ptáků albínů, kde pohanská božstva a další obyvatelé vyprávějí své příběhy a šeptají podivné pohádky těm, kdo chtějí naslouchat. Galina je mladá žena, kterou postihla – podobně jako všechny její vrstevníky – zločinnost a nezákonnost nového Ruska. Uprostřed tohoto chaosu se její sestra Máša promění v kavku a uletí pryč. Galina se spojí s Jakovem, policistou vyšetřujícím pohřešované občany. Jejich pátrání je zavede do podzemní říše zakrývaných pravd a archetypů, ocitnou se mezi realitou a mýtem, mezi minulostí a současností, mezi hrdostí a zradou … v temné historii Moskvy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Americká autorka ruského původu Ekaterina Sedia se narodila 9. července 1970 v Moskvě jako Ekaterina Hollandová a v Rusku žila až do svých jednadvaceti let. Navštěvovala Moskevskou státní univerzitu a poté se vydala za prací a studiem do Spojených Států. Usadila se v Bostonu, kde pracovala v MIT oddělení pro výzkum mozkových a poznávacích funkcí jako asistentka výzkumu. O něco později se přestěhovala do New Jersey, kde v roce 2001 získala doktorát z biologie se specializací na rostlinnou ekologii a evoluci. Za Christophera Sediu se provdala v roce 1999, bydlí v New Jersey, kde na vysoké škole vyučuje botaniku a rostlinnou ekologii. Ve volném čase se s oblibou věnuje módě, vaření, zahradničení, kočkám a zlatým rybičkám, což může být docela vražedná kombinace. Angličtinu se začala učit na popud své babičky, učitelky, další studium a praxe jí pomohlo jazyk zdokonalit do té míry, že v něm může bez problémů i publikovat.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073873028
Autor
Ekaterina Sedia
Kód zboží
184603
Počet stránek
304
Rozměry
23 x 110 x 165
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2009
Nakladatel
Nakladatelství Triton s.r.o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč