Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zpráva z Hádu

Anotace

Kosmická loď Proserpina je už takřka u cíle své cesty, ve sluneční soustavě delty pavonis, kde doufá nalézt planetu vhodnou ke kolonizaci. Třicet tisíc cestujících se probouzí z kryospánku, aby byli vzápětí postaveni před strašné zjištění – jejich loď je na kolizním kurzu s obří kometou a srážka je neodvratná. Waco Teirange, navigátor a z nutnosti i kapitán lodi má před sebou nelehký úkol zachránit Proserpinu, osadníky i misi. Než dorazí k vysněné planetě, musí přežít ledové peklo zvané Hádes. Napínavá a skvěle napsaná sci-fi nadané mladé autorky Edity Dufkové v sobě spojuje to nejlepší z klasiky žánru a moderních trendů. Příběh nepostrádá důmyslnou zápletku, poutavé lidské osudy, zajímavé technické poznatky a fundovaná řešení problémů.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edita Dufková (*1981) je česká tanečnice a spisovatelka. Kromě tance se Edita věnuje četbě a psaní SF&F povídek. Jejími rodiči jsou Marie a Břetislav Dufkovi, aktivní tanečníci, vicemistři České republiky a vedoucí a trenéři tanečního klubu KAT Zbraslav. Tančit začala ve třinácti letech v domovském klubu KAT Zbraslav. Jejími partnery byli Jirka Přibyl a Jan Vondráček, se kterým se protančila až do třídy B. Když Honza odešel studovat do Plzně, našla si po necelém roce tanečního osamění nadějného začínajícího Martina Vonku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788071933458
Autor
Edita Dufková
Kód zboží
176303
Počet stránek
448
Rozměry
165 x 108 x 26
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2012
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let