Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pohanský král

Cena 79
Není dostupné
Anotace

V Británii necelých sto let po odchodu Římanů nenastala tolik vytoužená svoboda, různé kmeny totiž spolu stále soupeří a u moci se drží bezohledný tyran Vortigern. Nenáviděný panovník posiluje v zemi moc jen tím, že štve své nepřátele navzájem proti sobě. Nikdo kromě Artuše nemá dost kuráže, aby se mu vzepřel.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edison Tesla Marshall (1894-1967) byl americký autor dobrodružných románů, který byl oceňovaným a obdivovaným literátem, náruživým lovcem tygrů, rybářem, cestovatelem a hlavně dobrodruhem. Vyrostl v Medfordu v Oregonu a od roku 1913 do roku 1916 navštěvoval univerzitu v Oregonu. Už jako třiadvacetiletý se rozhodl že se bude živit psaním a celý život se opravdu živil pouze psaním. Sloužil v americké armádě s hodností druhého poručíka. Na jeho registrační kartě z první světové války z roku 1917 se uvádí, že je „profesionálním spisovatelem“ zaměstnaným v časopise The American Magazine a The Saturday Evening Post. Tvrdil o sobě, že čte poezii a životopisy, ale vyhýbá se četbě románů a zná pouze vlastní. Psal hlavně historickou fikci, ale napsal také několik sci-fi o ztracených civilizacích .


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075432452
Autor
Edison Marshall
Kód zboží
173531
Počet stránek
408
Rozměry
206 x 132 x 40
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY