Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dračí učedník (Kroniky drakologů)

Anotace

Ve třetím díle populární drakologické série se sourozenci Daniel a Beatrice Cookovi chystají spolu s rodiči a se svým dračím mazlíčkem Plamencem otevřít útulek pro opuštěná dráčata. Konečně mohou žít jako rodina! Idylu však přeruší děsivá zpráva doktora Drakea o útoku na několik členů Dračí společnosti. Je možné, že jsou zpátky drakomorové - starobylý řád rytířů, kteří přísahali, že vyhubí všechny draky na zemi? V nastalé situaci zůstávají Beatrice a Daniel znovu sami, jen pod dohledem nafoukaného dračího učedníka Erasma. Ten se nejprve tváří, že mu lidská mláďata nestojí ani za pozdrav, ale když někdo unese Plamence, musí sourozenci a Erasmus spojit síly, vypravit se na záchrannou misi, zjistit, kdo je zrádce, a překonat všechny kouzelné nástrah.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dugald A. Steer (*1965) je anglický spisovatel knih pro děti. Narodil se a vyrostl v Surrey . Na univerzitě v Bristolu vystudoval umělecký obor, také anglickou literaturu a filozofii. Poté absolvoval kurz TEFL a pět let žil ve Španělsku. Po návratu do Velké Británie, pracoval jako učitel angličtiny na akademii TEA a zároveň jako editor v nakladatelství Templar Publishing. V současné době je na volné noze a na plný úvazek se věnuje psaní knih pro děti.  Napsal již více než 100 knih.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075292025
Autor
Durald A. Steer
Kód zboží
175559
Počet stránek
304
Rozměry
195 x 130 x 32
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let