Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dračí deník (Kroniky drakologů)

Anotace

Druhé ohnivé dobrodružství ze série Kroniky drakologů. Dvojice mladých drakologů se vydává na svou další misi, na níž bude muset rozluštit text psaný starobylou dračí řečí. Daniel a Beatrice Cookovi úspěšně zachránili Dračí oko, ale teď veškerou svou pozornost věnují vejci, z něhož by se měl každou chvíli vylíhnout drak. Jen co se však na skořápce objeví první praskliny, jejich učitele Ernesta Drakea povolají do Indie. O vzácné draky se tam totiž po zmizení rodičů jeho mladých studentů nemá kdo postarat. Daniel a Beatrice se zatím vydávají po stopě prastarého dračího deníku. Dostali totiž tip, že právě v něm se skrývá tajemství léku na záhadnou dračí nemoc.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dugald A. Steer (*1965) je anglický spisovatel knih pro děti. Narodil se a vyrostl v Surrey . Na univerzitě v Bristolu vystudoval umělecký obor, také anglickou literaturu a filozofii. Poté absolvoval kurz TEFL a pět let žil ve Španělsku. Po návratu do Velké Británie, pracoval jako učitel angličtiny na akademii TEA a zároveň jako editor v nakladatelství Templar Publishing. V současné době je na volné noze a na plný úvazek se věnuje psaní knih pro děti.  Napsal již více než 100 knih.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073918903
Autor
Durald A. Steer
Kód zboží
175557
Počet stránek
296
Rozměry
195 x 130 x 31
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let