Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jak zahojit truchlící srdce

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Když truchlíme, potřebujeme utěšit a podpořit a tato knížka vám nabídne jak praktické rady, tak i duchovní útěchu. Každá stránka nabízí léčivé poselství, které vám pomůže vyrovnat se s vaší ztrátou. Knížka je napsána tak, abyste ji mohli náhodně otevřít na jakékoli stránce, nechat na sebe působit nádherné barevné ilustrace a léčivá poselství předávaná v textech. Zármutek prožíváme každý jinak a nic z toho, co vám řekneme, nevrátí vašeho milovaného zpět. Autoři vás však chtějí podpořit a poradit, jak žít dál. Také vám mohou pomoci lépe pochopit, proč váš blízký odešel do jiného světa a jak se můžete spojit s jeho věčnou duší. Věřte, že ve skutečnosti nikdo neodchází navždy a jednoho dne se opět setkáte…Procesem truchlení nemusíte procházet sami, jsou s vámi naše modlitby. Dovolte nám prosím, abychom vám v tomto obtížném období plném změn pomohli, a přijměte naše modlitby a slova podpory, která vám v této knize nabízíme.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doreen Virtue (*1958) je spisovatelka a fejetonistka se zaměřením na spirituálno a léčitelství. Jde o absolventku neakreditovaného doktorského (Ph.D.) studia psychologie z Clarkson University v jižní Kalifornii. Vystudovala také několik neakreditovaných vysokých škol v oborech psychologie a společenských věd. Řídila tři ambulantní psychiatrická centra specializující se na psychické problémy žen a na závislosti na drogách a alkoholu. Stala se zakladatelkou a ředitelkou Psychiatrické léčebny Cumberland Hall Hospital v Nashvillu specializované na ženy. Od roku 1995, kdy byla přepadena, změnila svůj "západní" pohled na psychologii a věnuje se svým duchovním schopnostem s využití své dosavadní praxe. Věnuje se andělské terapii a rozšiřuje své učení po celém světě. Vede workshopy, kterých se mj. účastní lidé z řad lékařů, psychologů a sociálních pracovníků. Píše fejetony pro několik měsíčníků. Spolupracuje s Hay House Radio založené Louise L. Hay. Účastní se televizních a rozhlasových programů, jako je Oprah show, The View, Good Morning America a dalších. 

James Van Praagh (*1958) je americký spisovatel a producent, který sebe popisuje jako jasnovidce a duchovní médium. Napsal několik knih včetně bestselleru New York Times Dobrodružství duše. Byl producentem slavného seriálu Posel ztracených duší v hlavní roli s herečkou Jennifer Love Hewitt, který se inspiroval jeho životem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073703172
Autor
Doreen Virtue , James Van Praagh
Kód zboží
170767
Počet stránek
120
Rozměry
15 x 134 x 183
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2013

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY