Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Sestřičky

Anotace

Román z prostředí londýnské nemocnice třicátých let 20. století. Osudy tří dívek, naprosto různých osobností, z rodin rozdílného sociálního zázemí, které se rozhodly stát se zdravotními sestrami v proslulé nemocnici Nightingale. 
Nemocnice Nightingale je uznávanou a vyhlášenou institucí. Získat zde místo zdravotní sestry je velmi náročné, ale ne neuskutečnitelné. Tři dívky, pocházející každí z jiného prostředí, se rozhodnou o to pokusit. Pro každou z nich je životně důležité uspět.
Dora by udělala cokoliv, aby mohla uniknout z chudého East Endu a také od nenáviděného otčíma. Helen je dcerou ředitelky nemocnice, takže by měla být za všech okolností nejlepší, zatímco aristokratka Millie chce nabýt svobodu a rozhodovat o svém životě sama.
Ačkoliv dívky mezi ostatní dívky příliš nezapadají, vznikne mezi nimi silné přátelské pouto. Najdou díky tomu sílu splnit si své tajné sny?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Donna Douglasová je anglická autorka románů pro ženy. Po kariéře v žurnalistice se začala věnovat psaní a hned její první román získala cenu RNA Nes Writers‘ Award. Její příběhy zdravotních sester z nemocnice Nightingale se staly úspěšnou a vyhledávanou sérií.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024287102
Autor
Donna Douglasová
Kód zboží
186482
Počet stránek
456
Rozměry
26 x 132 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2023
Nakladatel
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč