Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ledoví piráti

Anotace

Příběh o nejrychlejších mořeplavcích Středozemního moře a pokladu netušené hodnoty. 
Středomoří, léta Páně 828: Viking Alrik a jeho posádka se věnují zvláštnímu, ale výnosnému obchodu – dovážejí na svém drakaru z Etny do Ravenny náklady ledu. Ještě rychlejší, než ledoví piráti je jejich pověst, která tak dorazí i k benátskému dóžeti. Vikingové od něho dostávají za úkol propašovat z Alexandrie ostatky svatého Marka a dopravit je do lagunových měst. Avšak sehnat světcovy relikvie je mnohem náročnější než dobývat led ze sopky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dirk Husemann (*1945) jako vědecký žurnalista a archeolog provádí archeologický průzkum historie. Studoval dějiny pravěku a starověku, klasickou archeologii a etnologii v Münsteru. Vedle historických románů píše reportáže a literaturu faktu, například o nejstarším měst na světě v Sýrii, posledních záhadách Stonehenge nebo dopingu masnými výrobky při antických olympijských hrách. Jeho romány byly přeloženy do mnoha jazyků.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024261034
Autor
Dirk Husemann
Kód zboží
186404
Počet stránek
400
Rozměry
28 x 153 x 233
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč