Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Opozdilec

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Hořkosladký román, se silným nádechem ironie a sarkasmu, o chlapíkovi, který už měl všeho dost.
Čeho se dnešní člověk nejvíc bojí? Jistě toho, že na konci života skončí sám., opuštěný někde v domově důchodců a s tělem i mozkem vypovídajícími službu, vydaný na milost přepracovanému a špatně placenému personálu.
Právě takového konce se obával i knihovník, latiník, znalec Erasma Rotterdamského, milovník ptáků a minimalistické klasické hudby Désiré Cordier. Ovšem jeho občanský život sedmdesátníka na maloměstě, tyranizovaného manželkou i nepochopeného dětmi., je tak skličující, že se jako bájný rytíř rozhodne vyjet svému strachu vstříc. S precizností sobě vlastní nastuduje projevy rozvíjející se Alzheimerovy choroby a dokáže je předstírat tak dokonale, že skončí v zařízení pro dementní pacienty, pryč od všeho, co mu tak pilo krev. Ale za jakou cenu?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dimitri Verhulst (*1972) je vlámský spisovatel a básník. Je považován za jednoho z nejlepších autorů své generace. Česky se zatím představil dílem Úprdelný dny na úprdelný planetě (2011). Podle románu Smolaři, kterého se v Nizozemí prodalo 200 tisíc výtisků, byl natočen stejnojmenný film. Kvůli tématům svých románů a výrokům v novinách byl už dvakrát souzen.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020717542
Autor
Dimitri Verhulst
Kód zboží
183945
Počet stránek
128
Rozměry
12 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Nakladatel
Odeon

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč