Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Drahá Silvie

Anotace

Kdo leží na pokoji č.5 oddělení JIP? Bezkonkurenční milenka? Ta největší egoistka? Obětová mučednice? Špatná matka? Milovaná sestra? Sobecká manželka? Všechny tyto ženy v jedné! Silvie Shutoevá si vždycky dělala, co si usmyslela. Dokud jednoho dne nespadla z balkónu.

Teď když je Silvia Shuteová po pádu z balkónu v kómatu a na přístrojích udržujících životní funkce, přichází za ní procesí příbuzných, přátel a známých, aby ji zahrnuli výčitkami a vylili si na ni svou zlost za to, jak zamíchala jejch životy. Někteří z nich však nejsou žádá neviňátka a čím dál více se ukazuje, že to oni, spíš než Silvie, mají špnavé ruce, a jeden z nich se dokonce dopustil vraždy.

Nevypadá to jako komedie? Ale je to komedie. Dawn Frenchová, věhlasná britská komička a autorka úspěšného románu Tak trochu úžasní, opět zalidňuje svou knihu plejádou excentriků a v sérii jejich monologů nechává "spící" hrdinku čtenáři poznat. Probudí se Silvia? Dokud se smějeme nad každou stránkou jejího života, má pořád ještě šanci.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025708897
Autor
Dawn Frenchová
Kód zboží
154555
Počet stránek
280
Rozměry
207 x 150 x 29
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2012
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let