Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Druhá dívka

Anotace

Seznamte se s Frankem Marrem, čeká vás napínavé pátraní v kalných vodách zločineckého podsvětí. Frank Marr, dnes soukromé očko, dříve elitní vyšetřovatel kriminálky ve Washingtonu D.C. Přemíra stresu z náročné práce, kterou léčil stále delšími lajnami kokainu, ho stála místo a dnes je tam, kde je. Totiž před domem jednoho drogového gangu, který chce vyloupit a zdarma si tak opatřit pořádnou zásobu koksu. K jeho překvapení však v domě nalézá uvězněnou mladou dívku, která ho prosí o pomoc. Tím však celý příběh pouze začíná, někde totiž ještě je druhá dívka a policie již hledání vzdala. Jednou policajt, navždy policajt, v sázce je nevinný život a Frank rozjíždí vlastní pátrací akci v nejhorším kriminálním podsvětí obchodníků s drogami a bílým masem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Americký spisovatel David Swinson je bývalý detektiv. Šestnáct let sloužil u policie ve Washingtonu DC. Než se stal policistou, vlastnil obchod s LP deskami v kalifornském Seal Beach. Pracoval také jako promotér punkrockových a alternativních koncertů v Long Beach a jako producent videoklipů a nezávislých filmů v Los Angeles. Momentálně žije v severní Virginii se svojí manželkou, dcerou, bullmastifem a agamou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026418634
Autor
David Swinson
Kód zboží
174318
Počet stránek
320
Rozměry
210 x 153 x 34
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY