Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hybatelé

Anotace

Románová prvotina autora bestselleru Atlas mraků. Proč se dějí věci tak, jak se dějí? Co spojuje člena japonské sekty, který zamoří tokijské metro jedovatým plynem, s mladíkem, který v zapadlém krámku prodává jazzové desky? Co má společného vyčerpaný anglický právník se zloději obrazů z Petrohradu? Náhoda, osud, peníze, moderní technologie, anebo síly mimo lidské chápání? Devět zdánlivě oddělených, a přitom geniálně propletených epizod Mitchellova románu tvoří vzrušující skládanku charakterů, míst i žánrů. Všemi příběhy se line téměř neviditelná nit souvislostí, která je uvádí do pohybu a navzájem osudově propojuje. Je to stejná nit, která vede od pověstného mávnutí motýlích křídel k hurikánu na opačném konci světa.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

David Mitchell (*1969) - Southport, Merseyside, Severozápadní Anglie, je anglický spisovatel, který byl třikrát nominován na Man Bookerovu cenu. Vystudoval anglickou a americkou literaturu na univerzitě v Kentu. Rok žil na Sicílii, potom osm roků v Hirošimě v Japonsku, kde vyučoval angličtinu. Současně žije v Irsku. V roce 2003 se dostal na prestižní seznam Nejlepších mladých britských autorů, který vyhlašuje literární časopis Granta. Několik z jeho knih se stalo námětem pro filmové zpracování. U nás asi nejznámější Atlas mraků, byl natočen v roce 2012 v produkci bratrů (sester) Wachowských.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020439987
Autor
David Mitchell
Kód zboží
167885
Počet stránek
352
Rozměry
32 x 166 x 242
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY