Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hybatelé

Cena 99
Není dostupné
Anotace

Románová prvotina autora bestselleru Atlas mraků. Proč se dějí věci tak, jak se dějí? Co spojuje člena japonské sekty, který zamoří tokijské metro jedovatým plynem, s mladíkem, který v zapadlém krámku prodává jazzové desky? Co má společného vyčerpaný anglický právník se zloději obrazů z Petrohradu? Náhoda, osud, peníze, moderní technologie, anebo síly mimo lidské chápání? Devět zdánlivě oddělených, a přitom geniálně propletených epizod Mitchellova románu tvoří vzrušující skládanku charakterů, míst i žánrů. Všemi příběhy se line téměř neviditelná nit souvislostí, která je uvádí do pohybu a navzájem osudově propojuje. Je to stejná nit, která vede od pověstného mávnutí motýlích křídel k hurikánu na opačném konci světa.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

David Mitchell (*1969) - Southport, Merseyside, Severozápadní Anglie, je anglický spisovatel, který byl třikrát nominován na Man Bookerovu cenu. Vystudoval anglickou a americkou literaturu na univerzitě v Kentu. Rok žil na Sicílii, potom osm roků v Hirošimě v Japonsku, kde vyučoval angličtinu. Současně žije v Irsku. V roce 2003 se dostal na prestižní seznam Nejlepších mladých britských autorů, který vyhlašuje literární časopis Granta. Několik z jeho knih se stalo námětem pro filmové zpracování. U nás asi nejznámější Atlas mraků, byl natočen v roce 2012 v produkci bratrů (sester) Wachowských.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020439987
Autor
David Mitchell
Kód zboží
167885
Počet stránek
352
Rozměry
32 x 166 x 242
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 6000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let
Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY