Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tajná řeč těla

Cena 89
Není dostupné
Anotace

Jsou stovky knih a tisíce učených spisů o mluvě těla nebo jak ji specialisté raději nazývají o nonverbální komunikaci. Některé z nich jsou vysoce technicky zaměřené, několik málo je jich dosti čtivých, mnohé jsou poutavé a poučné. Mohou vám říci téměř vše, co byste chtěli vědět o řeči těla. S výjimkou té nejdůležitější věci: JAK JI POUŽÍVAT! Kniha D. Lewise se stala světovým bestsellerem. Vyšla ve více než 70 jazycích a nachází si stále nové a nové čtenáře. Také toto nejnovější české vydání je důležitým pomocníkem pro všechny, kteří vědí, že správně volenou řečí těla se dá mnohé nebo skoro všechno získat, ale v případě, že této řeči těla nerozumíme nebo ji neumíme ovládat, také hodně ztratit.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

David Lewis (*1942) je úspěšný britský autor a publicista, oceněný několika cenami, který píše většinou o historii Třetí říše. Doktorát z psychologie získal na Sussexké univerziítě, kde přednášel klinickou psychologii a psychopatologii. Žije ve východním Sussexu. Je zakladatelem a ředitelem výzkumu v nezávislé výzkumné a poradenské Mindlab International. Pro své průkopnické studie bývá nazýván "otcem neuromarketingu". Analyzuje v nich činnost mozku pro výzkumné a obchodní účely, rozvíjí praktické programy jejichž cílem je posílit lidský výkon, bojovat proti stresu a zlepšení duševního fungování.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788088216094
Autor
David Lewis
Kód zboží
161436
Počet stránek
256
Rozměry
204 x 145 x 14
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY