Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Alternativa pro Německo?

Anotace

Kolik toho doopravdy víme o Alternativě pro Německo? A kolik toho vlastně o této straně sami vědět chceme? Jedná se o vážně míněnou a realistickou alternativu k současné bezbarvé politické hyperkorektnosti založené na nesmyslných příkazech a zákazech? Nebo jde pouze o další z řady výdělečných podniků, jehož cílem je zajištění lukrativních politických postů pro pár vyvolených jedinců prezentujících se jako ochránci národních zájmů? Co chce vybudovat? Čemu chce naopak za každou cenu zabránit?
Odpovědi na tyto a bezpočet dalších otázek naleznete v této knize. Jejím účelem není plané moralizování. Nechce svému čtenáři otevřeně či podprahově podsouvat, co si má myslet. Pouze ukazuje svět takový jaký ve skutečnosti je. Na čtenářově životní zkušenosti potom zůstává, jaký závěr a případné ponaučení si z této knihy sám pro sebe vyvodí.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

David Hanuška (*1979) se o politický, hospodářský a sociální vývoj moderní německé společnosti živě zajímal již během studia Mezinárodních vztahů a evropských studií na Metropolitní univerzitě v Praze. Ve stálém kontaktu s německým jazykovým prostředím zůstal i v rámci svého následného dlouholetého působení v institucích české státní správy, kde se kromě jiného zabýval mezinárodní spoluprací v oblasti vnitřních věcí a také komparací vybraných aspektů právních řádů zemí německého jazykového prostoru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020617644
Autor
David Hanuška
Kód zboží
181121
Počet stránek
210
Rozměry
22 x 153 x 211
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč