Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cesta vášně

Anotace

Román o vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce.
Robert, hlavní postava tohoto románu, veterán z Vietnamu, je charismatickým učitelem. Své nekonvenční a provokativní učení o vášnivé lásce, sexu a otevírání srdce nepředává na posvátných místech či prostorách, ale po hospodách, barech a na divokých večírcích. V určité fázi života se můžeme dostat do bodu, kdy přes veškerou snahu jen přešlapujeme na místě a k tomu, abychom se posunuli dopředu, potřebujeme pomoc duchovního učitele. Robert takovým učitelem je. S brutální otevřeností mluví ke všem, kdo mají odvahu slyšet, o cestě k Bohu prostřednictvím lásky a sexu. Cesta vášně nám nabízí možnost sledovat postupné zrání žáka pod vedením pozoruhodného mistra a získat inspiraci pro naši vlastní cestu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

David Deida (*1958) je mezinárodně známý svou přelomovou prací v oblasti osobního růstu a intimních vztahů. Působí v oborech psychobiologie, sexuální evoluce a teoretické neurovědy a prodělal přes dvacet let výcviku v tradičních duchovních oborech, jako je hatha jóga, tai–či, meditace a tantra. Vyučoval a prováděl výzkum v University of California Medical School v San Diegu; University of California v Santa Cruzu; San Jose State University; Lexington Institute v Bostonu nebo v pařížské École Polytechnique. David Deida je vynikající učitel, vystupuje v rozhlase a televizi a jeho práce byly publikovány ve vědeckých i populárních časopisech, knihách, v audiozáznamech a videozáznamech.
David Deida často cestuje a nabízí profesionální výcvik lékařů a poradců a série seminářů a workshopů pro samotné muže a ženy i pro páry.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073700638
Autor
David Deida
Kód zboží
178844
Počet stránek
184
Rozměry
212 x 140 x 20
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2012
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let