Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Narušitel

Anotace

Kniha Narušitel vznikla podle skutečných událostí a scénáře ke stejnojmennému filmu mladého režiséra Davida Baldy.
Příběh vypráví o životě armádních letců z doby 70. a 80. let minulého století. Hlavními postavami jsou čtyři přátelé, které spojuje jejich velká láska k létání. Nejtalentovanějším z nich je Vladislav Kučera, který na svazarmovském letišti tráví většinu svého času. Najednou toto idylické prostředí naruší všudypřítomná StB.
Mnohaletí přátelé se s agenty dostávají do blízkého kontaktu a je zcela nemožné se styku s nimi vyhnout. Přátelé rázem stojí proti sobě na různých stranách barikády. Kučerovým hrozí životní nebezpečí, a proto se odhodlají k riskantnímu řešení. Není jiná možnost. Musí se rozhodnout, komu můžou věřit, a kdo pro ně představuje hrozící zradu. Podaří se jim uniknout Státní bezpečnosti a dostat se do bezpečí?
Kniha obsahuje velké množství fotografií z filmu i z natáčení!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

David Balda (*2000) je mladý režisér a kameraman. Věnuje se především natáčení celovečerních filmů – mezi nejúspěšnější patří film Pomsta, který byl přijat do vysílání České televize a drama Nevinná krutost. Roku 2019 vstoupil do kin snímek Narušitel v hlavní roli s Jiřím Dvořákem.

Petr Kult je rodák z Hradce Králové s velkým smyslem pro humor, student posledního ročníku herectví na Katedře činoherního divadla DAMU a člen souboru Distheatranz. V divadle by v budoucnu nejen rád hrál, ale chtěl by psát i hry pro svůj soubor. Je spoluautorem scénáře k filmu Narušitel, který byl v českých kinech uveden v roce 2019 a zabýval se životy československých letců v období socialismu. V současné době můžete Petra vidět v divadle DISK třeba jako Billy Bibbita v Přeletu nad kukaččím hnízdem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024725611
Autor
David Baldacci , Petr Kult
Kód zboží
181211
Počet stránek
160
Rozměry
16 x 149 x 211
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let