Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Slzy muže

Anotace

Investigativní novinář Giu dostane nelehký, ale lákavý úkol: napsat do prestižního časopisu článek o případu prominentního boháče, který si odpykává trest za znásilnění a vraždu mladé dívky. Když je odsouzený Michal po osmnácti letech propuštěn na svobodu – podmínečně, za dobré chování, skrývá se před světem a o publicitě nechce ani slyšet. Empatický Giu si však postupně jeho důvěru získá. Fakta a souvislosti, které odhalí, jsou doslova šokující. Může být láska zločin? A existuje absolutní spravedlnost?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Darina Hamarová se narodila 16. července 1967 v Námestove. Studovala na gymnáziu v Námestove, VŠDS v Žilině (strojírenská technologie), UKF v Nitře (anglický jazyk a literatura), ale celý svůj život žije v Oravském Veselém.. V současnosti pracuje jako učitelka. Ráda čte. Jejími oblíbenými autory jsou Jane Austenová, Agatha Christie, Barbara Bickmorová či Mark Twain. Momentálně má období poznávání současných Slovenských autorů a autorek. V létě se věnuje zahradě a light turistice, v zimě běžkám a strikeu .Ráda se podívá na dobrý film.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024383255
Autor
Darina Hamarová
Kód zboží
180548
Počet stránek
224
Rozměry
205 x 128 x 25
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let