Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dívka na sněhu

Anotace

Úspěšný debut mladé Newyorčanky poodkrývá děsivá tajemství jednoho maloměsta.
V coloradském městečku je nalezena zavražděná středoškolačka. Hrůzný čin otřese tamními obyvateli. Atmosféru plnou strachu a podezření prožívá každý po svém – dospívající Cameron, jenž byl mrtvou dívkou posedlý, spolužačka Jade, která ji nenáviděla, a vyšetřující policista Russ. Všichni tři se však musejí vypořádat s vlastním životem a démony, kteří je sužují. Každý z nich totiž skrývá nějaké tajemství. Kým člověk je, když se nikdo nedívá?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Danya Kukafka pochází z Colorada a vášeň pro psaní a četbu se v ní probudila již v dětství, když se zapojila do školní soutěže o nejlepší strašidelnou povídku. Vystudovala univerzitu v New Yorku, kde nyní pracuje jako redaktorka v nakladatelství. V duchu se stále vrací do zapadlého rodného podhůří, kam také situovala svůj románový debut. Autorka otevřeně přiznává inspiraci knihou Jeffryho Eugenidese Sebevraždy panen. Celkové vyznění románu připomíná také kultovní seriál Twin Peaks.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025907979
Autor
Danya Kukafka
Kód zboží
182072
Počet stránek
304
Rozměry
29 x 138 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč