Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hotel u Jezera stínů

Anotace

Je ochotná zjistit pravdu. Bude ochotná za ni zaplatit? Spletitý příběh o vraždě, hrabivosti a lásce plný intrik a pletich. Rodinná sága, kterou zhltnete na jedno posezení. 
V dětství byla babička pro Mayu, vyrůstající na předměstí Mnichova, tím nejdůležitějším člověkem na světě: vypravěčkou pohádkových příběhů s dobrým koncem, náhradní matkou i nejlepší přítelkyní. A potom, krátce po Mayiných šestnáctých narozeninách, babička beze stopy zmizela. 
O dvacet sedm let později dojde k události, která rozvíří bolestné vzpomínky a vyvolá nové otázky: v rekreačním středisku u jezera na severu státu New York je nalezeno babiččino tělo. Jak se tam ale dostalo? Co babičku pojilo s místem tisíce kilometrů od domova? 
Odhodlaná dopátrat se pravdy, Maya opouští svůj život v Německu a vydává se do Spojených států rozplést záhadu, jejíž vlákna sahají daleko do minulosti – od New Yorku na začátku 20. století, po Německo před a během druhé světové války. 
Jenže už samotným příjezdem na místo rozbouří vody a přitáhne pozornost mocných a bohatých majitelů hotelu – a jak se zdá, i celého zbytku města. A čím více tajemství rozkrývá, tím více se zamotává do pavučiny lží, kterou pro odhalení pravdy musela sama spříst – až se nakonec musí rozhodnout, jak moc je pro ni pravda skutečně důležitá. A jestli jí stojí za to pro ni obětovat šanci na lásku i vlastní život.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daniela Tullyová je německá producentka a spisovatelka. Kariéru u filmu zahájila už během svých studií – stala se tehdy hlavní dramaturgyní významné mnichovské produkční společnosti a následně začala pracovat pro jednu z největších německých soukromých televizních stanic. Poté přesídlila do Dubaje, kde pomáhala položit základy tamnímu filmovému průmyslu. Podílela se mimo jiné na kritiky oceňovaném snímku Lovná zvěř, kasovních trhácích Nákaza a Báječný hotel Marigold a Oscarem oceněném dramatu Černobílý svět. Hotel u Jezera stínů je její první román.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076251656
Autor
Daniela Tullyová
Kód zboží
186011
Počet stránek
296
Rozměry
29 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč